שירותי הסעות VIP - לאנשים חשובים באמת!

במידה ומגיעים אליכם בקרוב אורחים חשובים מחו"ל שהייתם רוצים לקחת לכל פינה בארץ, אז למה שלא תעשו זאת בצורה נוחה? זה לא משנה אם מדובר על זוג חברים או שמדובר על מספר גדול יותר של אנשים, כי בכל מקרה אתם לא צריכים להיות אלה שנוהגים. תוכלו לקחת שירות של הסעות VIP וכך תוכלו גם לתת לאורחים שלכם את הטוב ביותר וגם אתם בעצמכם תוכלו ליהנות מכל החוויה, כי תוכלו להיות עסוקים רק בבילוי ולא בהנהיגה. שירות הסעות VIP יכול להתאים, לדוגמא אם מגיע אליכם אירוח חשוב מחו"ל, או קבוצת תיירים חשובה - ואז ניתן לדאוג לאסוף אותם משדה התעופה ולהחזיר אותם לקראת הטיסה חזרה.


מה כולל השירות

שירות הסעות VIP הוא שירות שבמסגרתו מקבלים האורחים שלכם הנאה גדולה יותר, וזה מתחיל כבר בכלי הרכב שמגיעים לאסוף אותם. הרכבים יכולים להגיע לאסוף אותם מכל מקום בישראל, בין אם זה ישירות משדה התעופה ובין אם זה מכל מקום אחר, והאוטובוסים שיחכו לאורחים שלכם יהיו מהודרים במיוחד.


אוטובוס מהודר הוא אוטובוס שנעים יותר לשבת בו, ובנוסף, לכל אחד מהנוסעים יש שליטה ישירה על המזגן שלו, כך שאין צורך לסבול מקור או מחום. האוטובוסים נוחים יותר ואפשר ליהנות בתוכם ממוזיקה נעימה תוך כדי שמביטים בנוף המשתנה, כך שלמעשה האורחים יוכלו ליהנות מכל רגע ורגע של הנסיעות ברחבי הארץ.


למה הסעות VIP?

הסעות VIP יכולות להתאים למגוון מטרות - במידה ואתם מצפים לאורח חשוב מחו"ל, ורוצים לדאוג לו לנחיתה רכב כמה שיותר, וחווית נסיעה נעימה משדה התעופה אל היעד הסופי. VIP אילו ראשי תיבות של Very Important PERSON, ואכן - המטרה היא לתת תחושה של אדום חשוב מאד לאדם שברכב. 

בנוסף, אתם יכולים לפנק את עצמכם בשירות הסעות של VIP, במידה ואתם מתכננים טיול שבמהות שלו מתרכז בנסיעה רבה עם עצירות קטנות פה ושם. במקרה כזה, תרצו שחווית הנסיעה עצמה תהיה נעימה ככל הניתן - ועל צורך זה שירות הסעות כזה עונה לכם בדיוק.


להגיע בבטחה ממקום למקום

עוד סיבה טובה שבגללה כדאי שתארגנו לאורחים שלכם שירותי הסעות מיוחדים, היא שכך תוכלו להיות בטוחים שגם הם וגם אתם תגיעו בבטחה ממקום למקום. אתם לא צריכים להיות אלה שנוהגים וכך תוכלו ליהנות יותר גם מהארוחות המשותפות וגם מהאלכוהול שבוודאי ילווה את האירועים השונים. הנהגים הם נהגים מובילים ובעלי ניסיון של שנים רבות, כך שבסופו של דבר האורחים שלכם יעזבו את הארץ אחרי שהם נהנו מהטיול וגם חזרו הביתה בשלום. 


רוצים לדעת יותר? קיראו על איך לבחור שירותי נסיעות מקצועיים.