איתנו לא תצטרך יותר טרמפ לעבודה

ארגון הסעה לעובדים

אם אתה מנהל עסק גדול ויש לך עובדים רבים שצריכים להגיע לעבודה בכל בוקר ולחזור הביתה אחרי יום עבודה ארוך, אז חלק ממה שאתה אחראי עליו זה לדאוג לפתרון בנושא התחבורה - בין אם זה אומר לשלם לעובדים שלך על החזרי נסיעות ובין אם זה לדאוג שיהיו הסעות לעובדים.

הסעות עובדים כוללות יתרונות רבים עליהם נרחיב בהמשך. איך אתה רוצה שהעובדים שלך יגיעו בכל יום לעבודה? האם אתה מתכוון לקנות לכל אחד מהם רכב ולהגדיל כך עוד יותר את הפקקים שכולנו סובלים מהם באזורים שונים בישראל? במקום לעשות זאת ובמקום להכביד על העובדים שלך עם אחריות הנהיגה אחרי יום עבודה ארוך, אתה יכול להזמין שירות של הסעות עובדים מחברת הסעות מקצועית הן לעבודה והן ממנה בסוף היום, ויש לכך יתרונות רבים.


היתרונות של הסעות מסודרות לעובדים

היתרון הראשון של הסעות עובדים הוא שכך העובדים לא מגיעים מאוחר לעבודה, ולמעשה, כל העובדים מגיעים ביחד באותה השעה וללא תירוצים. מהבחינה הזו, הסעות לעובדים זה דבר מבורך גם עבור העובדים שלך וגם עבורך, כמנהל - כיוון שכך, לצורך העניין, אפשר לקבוע ישיבות גם לשעות מוקדמות בבוקר ולהיות בטוחים שכולם תמיד יגיעו בזמן, ללא יצא מן הכלל. בנוסף לכך, אם העובדים לא צריכים לנהוג שעות ולעמוד בפקקים, הרי שהם יכולים להגיע לעבודה ולחזור לביתם הרבה יותר רעננים ובמצב רוח מרומם יותר, דבר שישפיע באופן חיובי על תפוקת העבודה שלהם. כמובן שיש לכך גם השפעה חיובית מבחינת ניהול הזמן של העובדים, ואף יכול לחסוך לך משמעותי בהוצאות על נסיעות העובדיםיתרונות כלכליים 
אי אפשר להתעלם מכך שאם תחליט להתחיל לקבל שירות של הסעות לעובדים שלך מחברת שירותי הסעות, אתה גם תחסוך לא מעט כסף, ולכן זה כדאי. כך תוכלו להימנע מקניית מכוניות פרטיות רבות וגם מצריכת דלק מוגזמת ומתשלומים על תיקונים, כי כל מה שתשלם עליו יהיה רק על שירותי ההסעות היום יומיים. אתה תראה שגם מבחינת העובדים שלך זה יהיה צעד חכם וטוב כיוון שכך תאפשר להם להגיע לעבודה רגועים יותר, ובנוסף, כך תדע שהם יגיעו תמיד בשלום. 
לא רק לצורכי עבודה!
עובדים שדואגים להם להסעות מסודרות ושאר פינוקים, הם עובדים מרוצים יותר - זאת עובדה. מבחינה הזו, הסעות עובדים יכולות לחולל לא פחות ממהפכה אצלך בעסק!מעבר לשירות של הסעות לעובדים על בסיס יומיומי וקבוע - ניתן גם לנצל שירותי הסעות עבור דברים קצת יותר מהנים ופחות שגרתיים. כך למשל, ניתן לארגן ימי כיף לעובדים, הכוללים לדוגמא טיולים ברחבי הארץ - וכאן גם חברת נסיעות מקצועית יכולה להיכנס לתמונה ולתת שירות על הצד הטוב ביותר. ניתן למשל, לארגן נסיעה לחרמון ביום חורפי או לכותל בירושלים או אפילו לאילת. במידה ובחברה שלך יש עובדים שהם נכים, נוכל לדאוג גם להם
.נשמח לתת שירות! צרו איתנו קשר עוד היום