הסעות תלמידים בתי ספר

שירותי הסעות המותאמות לבתי ספר, טיולים ימי עיון 

החופש הגדול כבר בפתח - תודה על שנה נפלאה

החופש הגדול כבר כאן! אנו רוצים להגיד תודה על שנה נפלאה, שנה של הסעות בכל הארץ בכלל, אבל הסעה יום יומית לבית הספר ולגנים, אנחנו שמחים לדעת שיש משהו שמעריך ויודע שצוות הנהגים של שירן מראים אכפתיות הבנה וכמובן נותנים שירות מקצועי, אדיבות מכל הלב, אנו מאחלים לכל הילדים המקסימים שהסענו מאותם שנה שלמה, שתהיה חופשה נעימה ושמחה ומחכים כבר לתחילת השנה....


והינה כמה מילים יפות שקיבלנו לכבוד סוף השנה.

מובילים את הילדים לבית הספר בכל יום

אם אתם מנהלים בית ספר, בין אם זה בית ספר גדול ובין אם זה בית ספר בינוני, אתם בוודאי יודעים לומר לבד שאחד מהדברים המורכבים ביותר שאיתם צריך להתמודד זה האיחורים של התלמידים. לא כל ההורים יכולים להסיע את הילדים שלהם בכל בוקר לבית הספר בדיוק בשעה שצריך, ולכן טוב תעשו אם תמצאו פתרון למצב הזה גם עבורכם וגם עבור הילדים. הפיתרון המתאים הוא להזמין שירות של הסעות תלמידים, ואם אתם מחפשים חברה מובילה שתוכל לתת לכם שירות כזה, אז כדאי שתיצרו איתנו קשר כבר היום!

שירות שנוח לכולם

הסעות תלמידים שתוכלו להזמין מחברתנו, חברת שירן הסעות שקיימת מאז שנת 1988, הן הסעות בטוחות שיגרמו לכך שכל התלמידים תמיד יגיעו בזמן לכיתות. תוכלו להגיע איתנו להסדר קבוע של הסעות לתלמידים וכך למעשה ההורים של הילדים לא יצטרכו להסיע אותם והילדים בעצמם לא יצטרכו להגיע אחרי הצלצול. בחברה שלנו יש למעלה ממאה כלי רכב שונים כך שנוכל לארגן לכם הסעות לתלמידים בכל השעות הדרושות ובכל האזורים שבהם אתם רוצים לקבל את השירות.


התלמידים מגיעים לבית הספר בשלום

הסעות לבית הספר מאופיינות לא אחת בכך שיש לנהוג בצורה זהירה יותר ותוך שימת לב מרבית לכל פרט קטן. אתם יכולים להיות בטוחים שאם תזמינו מאיתנו שירות של הסעות לבית הספר הילדים כולם יגיעו לא רק בזמן אלא גם בשלום. הנהגים שעובדים בחברה שלנו הן כולם מאוד מיומנים ומכירים את העבודה מקרוב, ומעבר לכך, הם גם אנשים אדיבים שמבינים כי חוויית הנסיעה של הלקוח באחריותם. לכן כל הילדים שיגיעו לבית הספר שלכם עם ההסעה של חברתנו יגיעו שמחים מהנסיעה ומשירות נפלא שהנהגים נותנים להם. 


הסעות לתלמידים יכולים להיות גם למטרות שונות מלבד נסיעה יומיומית לבית הספר. לדוגמא, הסעות בטיולים שנתיים או הסעות לכותל ליום כיף בירושלים.

מה חדש : הסעות לבית ספר

עריית הרצליה החליטה לעצור את שירותי ההסעות לבתי ספר אושיסקין ורמבם, ההורים בתגובה העלו עצומה לאינטרנט וקבעו, זה מסכן את ביטחון הילדים, כל תושבי נהריה הצעירה צריכים למצוא פתרון של הסעות תלמידים לבית הספר, עוד נאמר בכתבה, חברת המועצה, שרית מולכו הגישה שאילתה בנושא לראש העיר, מר ז'קי סבג, ובמקביל העלתה לרשת עם הורי התלמידים עוצמה בכדי להשפיע על הגזרה ולהחזיר לתלמידי אושיסקי ורמב"מ את שירותי ההסעות לבית הספר ולמהוע סיכון מצד הילדים בדרכם לבית הפסר וחזור.


תוכלו להכנס לאתר מי נט, ולראות את הכתבה המלאה.